G.M.K Bulvarı 114/C +90.312.232 32 92

PROGRAM

10 Aralık 2017 Saat 13:00


Göknine’ye Konuk Geldi

*Kukla oyunu

Göknine yıldızlara başka bir evrenden Kuyruklu Yıldız’ın onlara yaklaştığını ve onlara konuk olacağını söyler. Yıldızların arasında bulunan Gümüş Yıldız herkesin heyecanlanmasına kızıp kendisi de kuyruk takıp, diğer yıldızların ilgisini çekmek ister ama komik duruma düşer. Sonunda Kuyruklu Yıldız gelir, diğer yıldızlarla oyunlar oynar, onlara yeni oyunlar öğretir ve herkesi çok mutlu eder. O arada Aydede’yi görüp ona hayran olan Kuyruklu Yıldız onu sürekli kaybetmektedir. Gümüş Yıldız, Kuyruklu Yıldız’ın Aydede ile buluşmasına yardımcı olacaktır ama bunun karşılığında ondan kuyruğunun bir parçasını ister.

Oysaki Aydede doğal olarak geceleri kaybolmaktadır. Fakat her seferinde Gümüş Yıldız Kuyruklu Yıldız’a yardım ediyormuş gibi yapıp ondan kuyruğunun bir parçasını almaktadır. Göknine Gümüş Yıldız’la  konuşup onun yanlış yaptığını ve Kuyruklu Yıldız’a gerçeği söyleyip özür dilemesini önerir. Kuyruklu Yıldız onu bağışlar ve onu da yanına alarak oradan ayrılır ve Gümüş Yıldız’ı da sürekli gezen bir Kuyruklu Yıldız’a dönüştürür.

Öykü: Haluk Yüce
Yöneten: Haluk Yüce
Oynayan: Marina Yüce, Şirin Ceylan Özen

17 Aralık 2017 Saat 13:00


Karagöz Noel Baba

*Gölge oyunu

Noel Baba’nın kim olduğunu ve ne yaptığını bilmeyen Karagöz, Hacivat’ın ısrarıyla Noel Baba kılığına girip Narçın Çelebi’nin oğluna hediye götürmeye gider… Ancak o hediyeyi sahibine ulaştırana kadare başına, tabii ki, bir sürü olay gelir!

Yazan: Ahmet Önel 
Oynatan: Hayali Yüce Ali (Haluk Yüce) 
Müzik: Nedim Yıldız

24 Aralık 2017 Saat 13:00


Yeniyıl Partisi

Önce ‘Bencilin Bahçesi’ adlı oyunumuzu izleyip sonra en eğlenceli çocuk şarkılarıyla disko YAPACAĞIZ! 

En sonunda ise tabii ki sürpriz: Noel Baba ve hediyeler…

Çok eğlenceli olacak!!!

 

Biletler Biletiva ve Tiyatro TEMPO Gişelerinde

Adres: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 114/ C Maltepe / Ankara
Tel: 0. 312. 232 32 92 Gsm: 0.533.209 94 41